Eksport

Internacjonalizacja MŚP - FE dla Małopolski (1.14)

W ramach dotacji Internacjonalizacja MŚP - FE dla Małopolski (1.14) wspierana będzie promocja zagraniczna (internacjonalizacja) mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Uruchomienie naboru wniosków zaplanowano na wrzesień 2024 r.
Poznaj szczegóły
Lokalizacja
Maksymalne dofinansowanie
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Program operacyjny
Terminy dotacji
Ogłoszenie dotacji
Start składania wniosków
01.09.2024
Koniec składania wniosków
31.12.2024

Typ projektu

W ramach dotacji wspierana będzie promocja zagraniczna (internacjonalizacja) mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla kogo?

O dotację mogą ubiegać się przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie woj. małopolskiego.

Planowane uruchomienie naboru

Wnioski będzie można składać na przełomie września i grudnia 2024 r. Daty zostały podane na stronie poglądowo i mogą ulec zmianie.

Na ten moment brak jest szczegółowych informacji na temat naboru wniosków. Aktualizacja dotacji pojawi się wraz z opublikowaniem dokumentacji konkursowej lub szczegółowych informacji w dokumencie SZOP (Szczegółowy Opis Priorytetów).

Zapytaj eksperta
Podobne dotacje

Ścieżka SMART (FENG 1.1)

Nabór do 30.10.2023
Pozostało 26 dni
Wielkość dotacji
uzależnione od modułów wybranych do realizacji
Ścieżka SMART to jedna z najatrakcyjniejszych dotacji na lata 2021-2027 i szansa na dofinansowanie kompleksowych projektów inwestycyjnych. Ścieżka SMART to działanie dostępne w ramach programu operacyjnego Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). W ramach tej dotacji przedsiębiorcy mogą realizować projekty modułowe i finansować wiele kategorii kosztów.
Dowiedz się więcej

Promocja marki innowacyjnych MŚP (FENG 2.25)

Nabór do 30.11.2023
Pozostało 57 dni
Wielkość dotacji
w zależności od limitu pomocy de minimis
Celem działania Promocja marki innowacyjnych MŚP (2.25) jest promocja polskich marek produktowych MŚP poprzez Markę Polskiej Gospodarki. Wsparcie uzyskają projekty przedsiębiorców, które przewidują udział w wydarzeniach targowych wskazanych na liście wydarzeń targowych, na których będą realizowane stoiska narodowe dla sektora, w który wpisuje się projekt oraz wyjazdowych misjach gospodarczych, w celu promowania marki produktowej wnioskodawcy i Marki Polskiej Gospodarki. Intensywność dofinansowania wynosi max. 50%.
Dowiedz się więcej

Internacjonalizacja MŚP – Wsparcie MŚP – dotacja – FE dla Podkarpacia (1.3)

Nabór do 29.02.2024
Pozostało 148 dni
Wielkość dotacji
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Internacjonalizacja MŚP - Wsparcie MŚP - dotacja - FE dla Podkarpacia (1.3) to działanie, którego wsparcie dotyczy diagnozy potencjału przedsiębiorstw MŚP w zakresie internacjonalizacji, przygotowania przedsiębiorstwa i jego oferty pod kątem eksportu oraz aktywnego poszukiwania partnerów biznesowych w celu wprowadzenia produktów na wybrane rynki zagraniczne. Nabór wniosków zostanie uruchomiony w styczniu 2024 r.
Dowiedz się więcej

Pomorski Broker Eksportowy – Wsparcie przedsiębiorców – FE dla Pomorskiego (CS 1 iii)

Nabór do
Termin jeszcze nieznany
Wielkość dotacji
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Konkurs obejmuje wsparcie na aktywność eksportową przedsiębiorstw MŚP z województwa Pomorskiego. Wsparcie będą mogły uzyskać firmy nastawione na rozpoczęcie działań eksportowych, ich rozwój oraz zdobycie nowych rynków.
Dowiedz się więcej
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość
Zadzwoń do nas
Napisz do nas