Ochrona środowiska

Działania wspierające zwiększenie wykorzystania OZE - Innowacje w OZE - FE dla Pomorza Zachodniego (2.11)

Dotację Działania wspierające zwiększenie wykorzystania OZE - Innowacje w OZE - FE dla Pomorza Zachodniego (2.11) można przeznaczyć na działania wspierające zwiększenie wykorzystania OZE dla przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego. Na nabór przeznaczono budżet w wysokości 2 059 000 PLN.
Poznaj szczegóły
Lokalizacja
Maksymalne dofinansowanie
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Program operacyjny
Terminy dotacji
Ogłoszenie dotacji
Start składania wniosków
01.01.2025
Koniec składania wniosków
31.03.2025

Dla kogo?

O dotację mogą ubiegać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego. Oprócz tego wnioskodawcami mogą być jednostki samorządu terytorialnego w porozumieniu z jednostkami naukowymi i badawczymi.

Na co można przeznaczyć dofinansowanie?

Dofinansowanie będzie można przeznaczyć na działania wspierające zwiększenie wykorzystania OZE.

Dodatkowe informacje

Na nabór przeznaczono budżet w wysokości 2 059 000 PLN.

Nabór wniosków zostanie uruchomiony w styczniu 2025 r. Daty naboru zostały podane poglądowo i mogą ulec zmianie.

Szczegółowe informacje dotyczące kwot dofinansowania oraz kosztów kwalifikowalnych zostaną podane wraz z ogłoszeniem naboru i opublikowaniem dokumentacji konkursowej. Zachęcamy do obserwowania naszej strony.

Zapytaj eksperta
Podobne dotacje

Program LIFE 2021-2027

Nabór do 05.03.2024
Pozostało 1 dni
Wielkość dotacji
W zależności od typu projektu
Program LIFE to wieloletni (2021-2027) program zorientowany na wspieranie działań na rzecz środowiska i klimatu. Program jest zarządzany przez Komisję Europejską, która raz w roku publikuje zaproszenia do składania wniosków. Sprawdź aktualne terminy naborów.
Dowiedz się więcej

Zielone inwestycje w MŚP – Transformacja gospodarcza – FE dla Dolnego Śląska (9.4)

Nabór do 07.03.2024
Pozostało 3 dni
Wielkość dotacji
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Zielone inwestycje w MŚP to dotacja dla firm, która ma na celu wsparcie efektywności energetycznej, gospodarki niskoemisyjnej i rozwiązań z zakresu GOZ. Przedsiębiorcy będą mogli pozyskać dofinansowanie na projekty obejmujące instalacje OZE wraz z magazynami ciepła. ekoinnowacje, termomodernizację budynków czy projekty polegające na zamykaniu obiegu odpadów organicznych.
Dowiedz się więcej

Ścieżka SMART (FENG 1.1)

Nabór do 08.03.2024
Pozostało 4 dni
Wielkość dotacji
uzależnione od modułów wybranych do realizacji
Ścieżka SMART to jedna z najatrakcyjniejszych dotacji na lata 2021-2027 i szansa na dofinansowanie kompleksowych projektów inwestycyjnych. Ścieżka SMART to działanie dostępne w ramach programu operacyjnego Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). W ramach tej dotacji przedsiębiorcy mogą realizować projekty modułowe i finansować wiele kategorii kosztów.
Dowiedz się więcej

Infrastruktura ciepłownicza (FENX 2.1)

Nabór do 29.03.2024
Pozostało 25 dni
Wielkość dotacji
nie zostało określone
Dotacja w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko, Infrastruktura ciepłownicza (FENX 2.1) to wsparcie projektów, dla których planowane jest osiągnięcie statusu efektywnego energetycznie systemu ciepłowniczego i/lub chłodniczego w zakresie infrastruktury sieciowej, w tym: budowy sieci ciepłowniczej (celem przyłączenia nowych odbiorców), modernizacji (przebudowy) sieci ciepłowniczej.
Dowiedz się więcej
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość
Zadzwoń do nas
Napisz do nas