Wyszukiwarka dotacji

SANTE

SANTE

O firmie

Firma Sante to polskie przedsiębiorstwo rodzinne działające na rynku już od ponad 30 lat. Firma posiada ugruntowaną pozycję jako lider rynku zdrowej żywności wynikającą głównie ze stałej pracy nad jakością oferowanych produktów, która wspierana jest przez profesjonalne zarządzanie i nowoczesne zaplecze technologiczne. Sante oferuje przede wszystkim produkty kategorii zdrowej żywności takie jak napoje roślinne, produkty sojowe, produkty śniadaniowe w tym musli, granola, owsianki, a także snacki, wafle ryżowe i kukurydziane, pieczywo chrupkie, batony proteinowe oraz owsiane, czy ciastka zbożowe. Firma działa zarówno na rynku zagranicznym jak i krajowym, utrzymując od wielu lat ciągły wzrost eksportu swoich produktów. Średnio Sante zwiększa swoje obroty z roku na rok o 25%.

Zakres usług

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji

Dotacja

POIG – Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia – 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym

Potrzeby

W ramach dotacji 4.4 potrzeba dywersyfikacji produkcji wynikała ze strategii biznesu, jaką przyjęli wspólnicy firmy Sante, której założeniem jest głównie ciągły rozwój poprzez wprowadzanie nowych produktów, pozyskiwanie nowych odbiorców, a co za tym idzie zwiększenie przychodów i zysków. Wypracowane zyski wiążą się z rozwojem, ponieważ są przeznaczane na nowe przedsięwzięcia inwestycyjne. Pomogliśmy więc Sante pozyskać dotację na dywersyfikację produkcji, dzięki czemu powstał nowy innowacyjny produkt – filigranola.

Efekty

Sante przedstawiło nam ideę wdrożenia filigranolii oraz produktów typu crunchy o nowych właściwościach. W przeszłości wspieraliśmy już z sukcesem firmę Sante w pozyskiwaniu funduszy unijnych, dlatego z dużym zaangażowaniem podeszliśmy do nowego projektu. Dzięki naszemu wsparciu Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy w postaci budowy hali produkcyjno-surowcowej oraz magazynowej, linii produkcyjnej, a także niezbędnego wyposażenia zakładu B+R. Uczestniczyliśmy zarówno w procesie pozyskania dotacji jak i jej rozliczenia.

POIG – Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia – 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym

Wartość projektu: 11 956 000,00 PLN

Wysokość dofinansowania: 4 152 250,00 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie - DWO to doświadczona drukarnia działająca od 1984 roku. Główną misją firmy jest zapewnienie profesjonalnej i błyskawicznej obsługi klientów. Sprawdź jakie wsparcie otrzymała od nas firma, dzięki któremu pozyskała dotację na projekt obejmujący wdrożenie innowacyjnej technologii druku wielkoformatowego UV z możliwością wykończenia wydruku z powierzchnią matową, błyszczącą lub łączącą obie opcje.
Dowiedz się więcej
Storwork

Storwork

W ramach naszego Funduszu Venture Capital wspieramy osoby posiadające pomysł na innowacyjny biznes. Zobacz jak pomogliśmy spółce Storwork przejść od koncepcji do założenia firmy oferującej narzędzie do budowania aplikacji biznesowych.
Dowiedz się więcej
Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Choć naszą specjalnością są dotacje B+R oraz inwestycyjne, możemy się również pochwalić skutecznością w zarządzaniu projektami miękkimi finansowanymi z EFS. Przykład? Pozyskaliśmy dotacje dla Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie, a następnie wspieraliśmy Klienta w prawidłowym rozliczeniu dofinansowania. Poznaj szczegóły.
Dowiedz się więcej
Ivolve

Ivolve

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Ivolve pozyskać bon na innowacje, a następnie prawidłowo i skutecznie rozliczyć projekt, który polegał na zakupie usługi B+R służącej opracowaniu nowego projektu wzorniczego i wdrożeniu nowego produktu w postaci automatycznego dyspensera leków.
Dowiedz się więcej
drukuje.to

drukuje.to

Sprawdź jak pomogliśmy spółce drukuje.to pozyskać dotacje na cyfryzację firmy – opracowanie i wdrożenie innowacyjnej platformy internetowej przeznaczonej do realizacji usług poligraficznych.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Zobacz jak kompleksowo wspieraliśmy spółkę Plantway w pozyskaniu dotacji, a następnie w rozliczeniu projektu, którego rezultatem było uruchomienie nowej linii produkcyjnej żywności wegańskiej i wprowadzenie na rynek trzech rodzajów analogów mięsa.
Dowiedz się więcej
Grupa Producentów Klasa

Grupa Producentów Klasa

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Grupa Producentów „KLASA” pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy i uruchomienie pilotażowej linii produkcyjnej do liofilizacji owoców i ziół, a obecnie kompleksowo wspieramy ją w rozliczaniu dotacji przyznanej przez NCBR.
Dowiedz się więcej
znanylekarz.pl

znanylekarz.pl

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Znany Lekarz pozyskać dotacje na cyfryzację, która została wykorzystana na stworzenie i wdrożenie inteligentnego, dedykowanego systemu klasy B2B, automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi.
Dowiedz się więcej
Fabelo Sp. z o.o.

Fabelo Sp. z o.o.

Przy naszym wsparciu spółka Fabelo pozyskała dofinansowanie unijne na zakup usług doradczych dotyczących profesjonalnego procesu wzorniczego oraz środków trwałych niezbędnych do uruchomienia linii produkcyjnej obuwia specjalistycznego.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji