Wyszukiwarka dotacji

SANTE

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Sante pozyskać dofinansowanie na dywersyfikację produkcji w ramach, której Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy. Zapewniliśmy Sante stały rozwój, który przyczynił się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firmy.

O firmie

Firma Sante to polskie przedsiębiorstwo rodzinne działające na rynku już od ponad 30 lat. Firma posiada ugruntowaną pozycję jako lider rynku zdrowej żywności wynikającą głównie ze stałej pracy nad jakością oferowanych produktów, która wspierana jest przez profesjonalne zarządzanie i nowoczesne zaplecze technologiczne. Sante oferuje przede wszystkim produkty kategorii zdrowej żywności takie jak napoje roślinne, produkty sojowe, produkty śniadaniowe w tym musli, granola, owsianki, a także snacki, wafle ryżowe i kukurydziane, pieczywo chrupkie, batony proteinowe oraz owsiane, czy ciastka zbożowe. Firma działa zarówno na rynku zagranicznym jak i krajowym, utrzymując od wielu lat ciągły wzrost eksportu swoich produktów. Średnio Sante zwiększa swoje obroty z roku na rok o 25%.

Zakres usług

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji

Dotacja

POIG – Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia – 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym

Potrzeby

W ramach dotacji 4.4 potrzeba dywersyfikacji produkcji wynikała ze strategii biznesu, jaką przyjęli wspólnicy firmy Sante, której założeniem jest głównie ciągły rozwój poprzez wprowadzanie nowych produktów, pozyskiwanie nowych odbiorców, a co za tym idzie zwiększenie przychodów i zysków. Wypracowane zyski wiążą się z rozwojem, ponieważ są przeznaczane na nowe przedsięwzięcia inwestycyjne. Pomogliśmy więc Sante pozyskać dotację na dywersyfikację produkcji, dzięki czemu powstał nowy innowacyjny produkt – filigranola.

Efekty

Sante przedstawiło nam ideę wdrożenia filigranolii oraz produktów typu crunchy o nowych właściwościach. W przeszłości wspieraliśmy już z sukcesem firmę Sante w pozyskiwaniu funduszy unijnych, dlatego z dużym zaangażowaniem podeszliśmy do nowego projektu. Dzięki naszemu wsparciu Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy w postaci budowy hali produkcyjno-surowcowej oraz magazynowej, linii produkcyjnej, a także niezbędnego wyposażenia zakładu B+R. Uczestniczyliśmy zarówno w procesie pozyskania dotacji jak i jej rozliczenia.

Wartość projektu: 11 956 000,00 PLN

Wysokość dofinansowania: 4 152 250,00 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
Made For Fishing Michał Wyrwa

Made For Fishing Michał Wyrwa

Dowiedz się jak pomogliśmy firmie Made For Fishing Michał Wyrwa pozyskać dotację na realizację projektu "Utworzenie innowacyjnego zakładu produkcji wykorzystującego technologię odzysku gumy i stali ze zużytych węży hydraulicznych". W ramach wsparcia zajęliśmy się opracowaniem dokumentacji aplikacyjnej oraz usługą rozliczenia dotacji.
Dowiedz się więcej
Orico Food

Orico Food

Orico Food Sp. z o.o. to rodzinna firma, która prowadzi spożywczą działalność produkcyjną od 1993 r. Oferuje usługi produkcji spożywczej pod marką własną Klienta. Firma Orico Food Sp. z o.o. zgłosiła się no nas z potrzebą wdrożenia rekomendacji zawartych w mapie drogowej do rozpoczęcia procesu transformacji w kierunku Przemysł 4.0. Udzieliliśmy firmie kompleksowego wsparcia w ramach naszych usług pozyskiwania i rozliczania dotacji.
Dowiedz się więcej
Witpol

Witpol

Spółka Witpol to firma działająca w branży spożywczej oferująca produkty należące do kategorii zdrowej żywności. Firma posiada wieloletnią tradycję, została założona w 1974 r. Nieustannie inwestuje w nowe rozwiązania technologiczne, a także prowadzi działalność badawczo-rozwojową. W ramach naszych usług wspieraliśmy firmę Witpol w pozyskaniu dofinansowania na przeprowadzenie prac B+R w celu opracowania innowacji procesowej.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Firma Plantway tworzy produkty dla tych, którzy przykładają dużą wagę do aspektów zdrowotnych i środowiskowych. Dowiedz się jak pomogliśmy przedsiębiorstwu Plantway w pozyskaniu dofinansowania na wdrożenie samodzielnie przeprowadzonych wyników prac B+R. W ramach wsparcia świadczyliśmy także usługę rozliczenia dotacji.
Dowiedz się więcej
FLOW EXPERT

FLOW EXPERT

FLOW EXPERT Sp. z o.o. jest firmą serwisową oraz dystrybutorem aparatury pomiarowej m.in. Siemens. Zajmuje się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym urządzeń aparatury obiektowej, analityki gazowej oraz systemami ważenia. W ramach usługi pozyskiwania i rozliczania dotacji, firma zdecydowała się na projekt badawczo-rozwojowy w ramach Ścieżki SMART na opracowanie innowacji w postaci nowego produktu i usługi.
Dowiedz się więcej
Link Group

Link Group

Link Group zajmuje się outsourcingiem IT oraz rekrutacją na zlecenie firm zewnętrznych. W ramach działania 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację pomogliśmy firmie pozyskać środki na realizację projektu "Automatyzacja procesów obsługi kontraktów poprzez zastosowanie systemu cyfrowego (wykorzystującego Robotic Process Automation), zdolnego do samodzielnego rozliczenia kontraktu co przyspiesz i usprawni procesy u Wnioskodawcy, outsourcowanych pracowników i klientów Wnioskodawcy oraz pomoże uodpornić te organizacje na przyszłe kryzysy typu COVID19".
Dowiedz się więcej
Imarti Poland

Imarti Poland

Imarti Poland Sp. z o.o. Sp. k. to spółka prowadzącą działalność na terenie RP, specjalizująca się w sprzedaży produktów rolnych. Firma Imarti Poland zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc w pozyskaniu środków z dotacji. Przedsiębiorstwo wskazało na potrzebę postawienia linii produkcyjnej do oczyszczania ziarna siemienia lnianego.
Dowiedz się więcej
Albatros Golf

Albatros Golf

Albatros Golf to firma, która pracuje nad stworzeniem platformy cyfrowej specjalizującej się w spersonalizowanych treningach golfowych i zapobieganiu urazom. W ramach ubiegania się o dotację działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej firma Albatros Golf zgłosiła się do nas z prośbą o wsparcie przy rozliczaniu projektu pt. „Albatros Golf - wirtualny trener w postaci aplikacji mobilnej, wspieranej przez sztuczną inteligencję dla przyspieszenia i zwiększenia skuteczności treningu gry w golfa oraz unikania kontuzji sportowych”.
Dowiedz się więcej
Enerace

Enerace

Enerace oferuje usługi doradztwa w zakupach energii elektrycznej i gazu ziemnego poprzez świadczenie usług przy użyciu autorskiego systemu Enerace.online. Pomogliśmy firmie w pozyskaniu dotacji na wdrożenie innowacji procesowej w postaci udoskonalonego procesu obsługi klientów. Enerace skorzystało także z naszej usługi rozliczenia dotacji.
Dowiedz się więcej
SANTE

SANTE

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Firma należy do grona naszych stałych klientów. Wraz z Sante zastanowiliśmy się nad potrzebami firmy i możliwościami jakie daje konkurs Ścieżka SMART. Przedsiębiorstwo zdecydowało się na realizację modułu Wdrożenie innowacji oraz B+R.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji