Wyszukiwarka dotacji

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Choć naszą specjalnością są dotacje B+R oraz inwestycyjne, możemy się również pochwalić skutecznością w zarządzaniu projektami miękkimi finansowanymi z EFS. Przykład? Pozyskaliśmy dotacje dla Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie, a następnie wspieraliśmy Klienta w prawidłowym rozliczeniu dofinansowania. Poznaj szczegóły.

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

O firmie

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie jest nowoczesną placówką, posiadającą bardzo dobre warunki do prowadzenia działalności dydaktyczno-wychowawczej, która w pełni zaspokaja potrzeby dzieci niezależnie od ich stopnia sprawności. Placówka posiada 3 oddziały integracyjne wspierające rozwój dzieci z deficytami, zatrudnia szeroką kadrę specjalistów w tym psychologa, logopedę oraz terapeutów integracji sensorycznej.

Zakres usług

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji

Dotacja

RPO Województwa Mazowieckiego 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży/10.1.4 Edukacja przedszkolna

Potrzeby

Przeprowadzona przez nas diagnoza potrzeb wykazała, że istnieje zapotrzebowanie na doposażenie placówki, realizację dodatkowych zajęć specjalistycznych dla dzieci oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji kadry pedagogicznej. Z naszą pomocą Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie z powodzeniem aplikowało o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Towarzyszyliśmy Klientowi również na etapie rozliczania dotacji dbając o to, żeby projekt był realizowany zgodnie z zapisami wniosku i umowy o dofinansowanie, a także regulacjami prawa krajowego i wspólnotowego.

Efekty

Kadra zarządzająca Przedszkola nie posiadała doświadczenia w obszarze dotacji i potrzebowała wsparcia przy realizacji zakupów czy prowadzeniu dokumentacji projektowej (m.in. doradztwo w zakresie wyodrębnienia księgowego wydatków, dla których źródłem finansowania była dotacja EFS, pomoc w przygotowaniu zapytań ofertowych i wyborze wykonawcy). Dotacja dla Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie wyniosła ponad 300 tys. zł. Środki te zostały wykorzystane na organizację dodatkowych zajęć wyrównujących szanse edukacyjne dzieci (m.in. z muzykoterapii, artterapii, terapii behawioralnej, dogoterapii, terapii SI), sfinansowanie doskonalenia umiejętności i kompetencji zawodowych kadry pedagogicznej (kursy, szkolenia, studia podyplomowe) oraz zakup pomocy dydaktycznych. Nadzór merytoryczny i finansowy z naszej strony pozwolił zrealizować projekt zgodnie z planem i uniknąć błędów skutkujących nałożeniem korekt finansowych.

Wartość projektu: 405 256,81 PLN

Wysokość dofinansowania: 323 856,81 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie - DWO to doświadczona drukarnia działająca od 1984 roku. Główną misją firmy jest zapewnienie profesjonalnej i błyskawicznej obsługi klientów. Sprawdź jakie wsparcie otrzymała od nas firma, dzięki któremu pozyskała dotację na projekt obejmujący wdrożenie innowacyjnej technologii druku wielkoformatowego UV z możliwością wykończenia wydruku z powierzchnią matową, błyszczącą lub łączącą obie opcje.
Dowiedz się więcej
SANTE

SANTE

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Sante pozyskać dofinansowanie na dywersyfikację produkcji w ramach, której Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy. Zapewniliśmy Sante stały rozwój, który przyczynił się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firmy.
Dowiedz się więcej
Storwork

Storwork

W ramach naszego Funduszu Venture Capital wspieramy osoby posiadające pomysł na innowacyjny biznes. Zobacz jak pomogliśmy spółce Storwork przejść od koncepcji do założenia firmy oferującej narzędzie do budowania aplikacji biznesowych.
Dowiedz się więcej
Ivolve

Ivolve

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Ivolve pozyskać bon na innowacje, a następnie prawidłowo i skutecznie rozliczyć projekt, który polegał na zakupie usługi B+R służącej opracowaniu nowego projektu wzorniczego i wdrożeniu nowego produktu w postaci automatycznego dyspensera leków.
Dowiedz się więcej
drukuje.to

drukuje.to

Sprawdź jak pomogliśmy spółce drukuje.to pozyskać dotacje na cyfryzację firmy – opracowanie i wdrożenie innowacyjnej platformy internetowej przeznaczonej do realizacji usług poligraficznych.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Zobacz jak kompleksowo wspieraliśmy spółkę Plantway w pozyskaniu dotacji, a następnie w rozliczeniu projektu, którego rezultatem było uruchomienie nowej linii produkcyjnej żywności wegańskiej i wprowadzenie na rynek trzech rodzajów analogów mięsa.
Dowiedz się więcej
Grupa Producentów Klasa

Grupa Producentów Klasa

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Grupa Producentów „KLASA” pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy i uruchomienie pilotażowej linii produkcyjnej do liofilizacji owoców i ziół, a obecnie kompleksowo wspieramy ją w rozliczaniu dotacji przyznanej przez NCBR.
Dowiedz się więcej
znanylekarz.pl

znanylekarz.pl

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Znany Lekarz pozyskać dotacje na cyfryzację, która została wykorzystana na stworzenie i wdrożenie inteligentnego, dedykowanego systemu klasy B2B, automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi.
Dowiedz się więcej
Fabelo Sp. z o.o.

Fabelo Sp. z o.o.

Przy naszym wsparciu spółka Fabelo pozyskała dofinansowanie unijne na zakup usług doradczych dotyczących profesjonalnego procesu wzorniczego oraz środków trwałych niezbędnych do uruchomienia linii produkcyjnej obuwia specjalistycznego.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji