Wyszukiwarka dotacji

Ivolve

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Ivolve pozyskać bon na innowacje, a następnie prawidłowo i skutecznie rozliczyć projekt, który polegał na zakupie usługi B+R służącej opracowaniu nowego projektu wzorniczego i wdrożeniu nowego produktu w postaci automatycznego dyspensera leków.

Ivolve

O firmie

Spółka Ivolve specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii. Firma działa na rynku od 2016 r., główne obszary jej działalności to: cyfryzacja (IoT, IoE), automatyzacja (procesów i produkcji przemysłowej), technologie przyrostowe (druk 3D, wirtualne bazy części) oraz telemedycyna. Firma nie prowadzi działalności produkcyjnej, wprowadza jednak do oferty innowacyjne rozwiązania bazując w tym zakresie na współpracy z jednostkami badawczymi oraz produkcji na zlecenie pod własną marką.

Zakres usług

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji

Dotacja

POIR 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw/2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP

Potrzeby

Spółka Ivolve chciała wprowadzić do swojej oferty nowy, innowacyjny produkt w postaci automatycznego dyspensera leków o cechach odróżniających go od dostępnych na rynku modeli. Ponieważ firma nie dysponowała potrzebnym zapleczem kadrowym i technicznym postanowiła zlecić na zewnątrz opracowanie projektu wzorniczego, zbudowanie prototypu nowego produktu wzbogaconego o oprogramowanie sterujące oraz testowanie i walidację w warunkach stanowiących model warunków rzeczywistych. Możliwość sfinansowania powyższych kosztów przewidziano w konkursie Bony na innowacje, którego organizatorem była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Efekty

Pomogliśmy spółce Ivolve aplikować do tego działania i pozyskać dotację opiewającą na 340 tys. zł. Następnie kompleksowo wspieraliśmy ją w realizacji i rozliczeniu projektu. Jak wyglądało nasze wsparcie? Reprezentowaliśmy firmę w kontaktach z Instytucją Pośredniczącą (PARP), doradzaliśmy jak właściwie prowadzić dokumentację projektową oraz wywiązywać się z obowiązków promocyjnych, sprawowaliśmy nadzór merytoryczny i finansowy nad realizacją projektu – w szczególności pomagaliśmy przygotować wniosek o płatność oraz weryfikowaliśmy poprawność dokumentów stanowiących dowód poniesienia wydatków, przed ich przekazaniem do PARP.

Wartość projektu: 492 000,00 PLN

Wysokość dofinansowania: 340 000,00 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
SANTE

SANTE

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Sante pozyskać dofinansowanie na dywersyfikację produkcji w ramach, której Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy. Zapewniliśmy Sante stały rozwój, który przyczynił się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firmy.
Dowiedz się więcej
Storwork

Storwork

W ramach naszego Funduszu Venture Capital wspieramy osoby posiadające pomysł na innowacyjny biznes. Zobacz jak pomogliśmy spółce Storwork przejść od koncepcji do założenia firmy oferującej narzędzie do budowania aplikacji biznesowych.
Dowiedz się więcej
Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Choć naszą specjalnością są dotacje B+R oraz inwestycyjne, możemy się również pochwalić skutecznością w zarządzaniu projektami miękkimi finansowanymi z EFS. Przykład? Pozyskaliśmy dotacje dla Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie, a następnie wspieraliśmy Klienta w prawidłowym rozliczeniu dofinansowania. Poznaj szczegóły.
Dowiedz się więcej
drukuje.to

drukuje.to

Sprawdź jak pomogliśmy spółce drukuje.to pozyskać dotacje na cyfryzację firmy – opracowanie i wdrożenie innowacyjnej platformy internetowej przeznaczonej do realizacji usług poligraficznych.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Zobacz jak kompleksowo wspieraliśmy spółkę Plantway w pozyskaniu dotacji, a następnie w rozliczeniu projektu, którego rezultatem było uruchomienie nowej linii produkcyjnej żywności wegańskiej i wprowadzenie na rynek trzech rodzajów analogów mięsa.
Dowiedz się więcej
Grupa Producentów Klasa

Grupa Producentów Klasa

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Grupa Producentów „KLASA” pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy i uruchomienie pilotażowej linii produkcyjnej do liofilizacji owoców i ziół, a obecnie kompleksowo wspieramy ją w rozliczaniu dotacji przyznanej przez NCBR.
Dowiedz się więcej
znanylekarz.pl

znanylekarz.pl

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Znany Lekarz pozyskać dotacje na cyfryzację, która została wykorzystana na stworzenie i wdrożenie inteligentnego, dedykowanego systemu klasy B2B, automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi.
Dowiedz się więcej
Fabelo Sp. z o.o.

Fabelo Sp. z o.o.

Przy naszym wsparciu spółka Fabelo pozyskała dofinansowanie unijne na zakup usług doradczych dotyczących profesjonalnego procesu wzorniczego oraz środków trwałych niezbędnych do uruchomienia linii produkcyjnej obuwia specjalistycznego.
Dowiedz się więcej
Witpol Sp. z o.o.

Witpol Sp. z o.o.

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Witpol pozyskać fundusze unijne na wdrożenie wyników prac B+R w postaci przeprowadzenia prac budowlanych oraz zakupu linii technologicznej do produkcji innowacyjnych napojów roślinnych.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji