Wyszukiwarka dotacji

Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie – DWO to doświadczona drukarnia działająca od 1984 roku. Główną misją firmy jest zapewnienie profesjonalnej i błyskawicznej obsługi klientów. Sprawdź jakie wsparcie otrzymała od nas firma, dzięki któremu pozyskała dotację na projekt obejmujący wdrożenie innowacyjnej technologii druku wielkoformatowego UV z możliwością wykończenia wydruku z powierzchnią matową, błyszczącą lub łączącą obie opcje.

O firmie

Drukarnia w Oficynie (https://www.dwo.com.pl/) to doświadczona drukarnia działająca od 1984 roku. Główną misją firmy jest zapewnienie profesjonalnej i błyskawicznej obsługi klientów. Drukarnia wyróżnia się na rynku dzięki najwyższej jakości usług oraz terminowości ich wykonania. Oferta obejmuje szeroki zakres produktów dla firm, takich jak wizytówki, katalogi, mapy, plakaty, papiery firmowe, pudełka ozdobne, koperty, segregatory, identyfikatory oraz różnego rodzaju gadżety reklamowe, np. notesy, ulotki, teczki, naklejki, torby papierowe i bloczki firmowe. Firma specjalizuje się również w drukowaniu eleganckich elementów ozdobnych, w tym dyplomów, certyfikatów, kart okolicznościowych, świątecznych, kalendarzy, zaproszeń i menu, które mogą być zdobione tłoczeniami, złoceniami, a także sztancowane w różnych kształtach. Drukarnia zapewnia szybką realizację materiałów konferencyjnych i szkoleniowych, oferując je w oprawach miękkich i twardych. Zakres oferty obejmuje także wyjątkowe foto-obrazy, tapety, foto-albumy, foto-kalendarze, banery oraz roll-upy. W drukarni można również zrealizować usługi skanowania, bindowania, termobindowania i wiele innych.

Zakres usług

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji

Dotacja

Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 (RPO WM 2014-2020), poddziałanie 3.3 Innowacje w MŚP.

Potrzeby

Drukarnia w Oficynie należy do grona naszych stałych klientów, z którym prowadzimy długofalową współpracę. Analizując aktualne nabory i branże z jakimi współpracujemy rekomendujemy naszym klientom ciekawe dotacje, które dają duże szanse na pozyskanie dofinansowania. Tak było też w przypadku Drukarni w Oficynie. Staramy się dogłębnie poznawać potrzeby naszych klientów i jesteśmy zaznajomieni z ich planami rozwojowym. Dzięki wcześniejszej współpracy wiedzieliśmy także w jakim kierunku Drukarnia w Oficynie chce się rozwijać. Po wcześniejszym zapoznaniu się z dotacją 3.3 Innowacje w MŚP uznaliśmy, że jest ona interesująca i stanowi idealną możliwość rozwoju dla Drukarni w Oficynie. Każdorazowo myślimy o naszych stałych klientach i informujemy ich o możliwościach pozyskania środków na rozwój ich działalności. Skontaktowaliśmy się więc z Drukarnią w Oficynie, a następnie przeanalizowaliśmy i omówiliśmy obecne i realne potrzeby firmy oraz najbliższe plany rozwojowe. Na tej podstawie zaproponowaliśmy firmie dotację 3.3 Innowacje w MŚP stanowiącą realną odpowiedź na zidentyfikowane potrzeby. Wraz z klientem przeszliśmy przez pełen proces przygotowania projektu, w tym opracowania budżetu i założeń projektu. Tworząc koncepcję firma zdecydowała się na projekt, który obejmował wprowadzenie metody druku wielkoformatowego UV w macie i błysku oraz w metodzie mieszanej, łączącej obie te technologie. Wdrożenie innowacyjnej metody druku wiązało się z zakupem i instalacją sprzętu umożliwiającego wykorzystanie danej technologii, który stanowił główną kategorię kosztów w budżecie. Kolejno prace obejmowały przygotowanie pełnej dokumentacji aplikacyjnej, tj. wniosku o dofinansowanie wraz z wymaganymi załącznikami. W pełni zaangażowani w prace projektowe, świadczyliśmy naszą specjalistyczną wiedzę podczas całego procesu ubiegania się o dotację wraz z późniejszym rozliczeniem projektu.

Efekty

Z naszym wsparciem Drukarnia w Oficynie pozyskała dofinansowanie na zakup i instalację wielofunkcyjnej maszyny drukującej, która umożliwia druk nowoczesną technologią UVgel. Dzięki poszerzeniu działalności o technologię UVgel firma wprowadziła do swojej oferty druki o najwyższej jakości, odpowiadające rynkowym standardom, co wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści dla klientów drukarni. Wdrożona innowacja pozwala nie tylko na druk z wykończeniem matowym lub błyszczącym, ale także na wykorzystanie metody druku mieszanego łączącego obie te technologie. Dzięki temu oferta staje się jeszcze bardziej wszechstronna i pozwala firmie sprostać różnorodnym potrzebom klientów. Technologia UV zawiera wiele zalet w postaci walorów jakościowych, wytrzymałościowych czy ekologicznych. Dzięki naszym usługom firma Drukarnia w Oficynie osiągnęła kolejny cel w stronę rozwoju swojej działalności i wzmacniania oferowania innowacyjnych usług.

Wartość projektu: 562 110,00 PLN

Wysokość dofinansowania: 365 600,00 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
Made For Fishing Michał Wyrwa

Made For Fishing Michał Wyrwa

Dowiedz się jak pomogliśmy firmie Made For Fishing Michał Wyrwa pozyskać dotację na realizację projektu "Utworzenie innowacyjnego zakładu produkcji wykorzystującego technologię odzysku gumy i stali ze zużytych węży hydraulicznych". W ramach wsparcia zajęliśmy się opracowaniem dokumentacji aplikacyjnej oraz usługą rozliczenia dotacji.
Dowiedz się więcej
Orico Food

Orico Food

Orico Food Sp. z o.o. to rodzinna firma, która prowadzi spożywczą działalność produkcyjną od 1993 r. Oferuje usługi produkcji spożywczej pod marką własną Klienta. Firma Orico Food Sp. z o.o. zgłosiła się no nas z potrzebą wdrożenia rekomendacji zawartych w mapie drogowej do rozpoczęcia procesu transformacji w kierunku Przemysł 4.0. Udzieliliśmy firmie kompleksowego wsparcia w ramach naszych usług pozyskiwania i rozliczania dotacji.
Dowiedz się więcej
Witpol

Witpol

Spółka Witpol to firma działająca w branży spożywczej oferująca produkty należące do kategorii zdrowej żywności. Firma posiada wieloletnią tradycję, została założona w 1974 r. Nieustannie inwestuje w nowe rozwiązania technologiczne, a także prowadzi działalność badawczo-rozwojową. W ramach naszych usług wspieraliśmy firmę Witpol w pozyskaniu dofinansowania na przeprowadzenie prac B+R w celu opracowania innowacji procesowej.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Firma Plantway tworzy produkty dla tych, którzy przykładają dużą wagę do aspektów zdrowotnych i środowiskowych. Dowiedz się jak pomogliśmy przedsiębiorstwu Plantway w pozyskaniu dofinansowania na wdrożenie samodzielnie przeprowadzonych wyników prac B+R. W ramach wsparcia świadczyliśmy także usługę rozliczenia dotacji.
Dowiedz się więcej
FLOW EXPERT

FLOW EXPERT

FLOW EXPERT Sp. z o.o. jest firmą serwisową oraz dystrybutorem aparatury pomiarowej m.in. Siemens. Zajmuje się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym urządzeń aparatury obiektowej, analityki gazowej oraz systemami ważenia. W ramach usługi pozyskiwania i rozliczania dotacji, firma zdecydowała się na projekt badawczo-rozwojowy w ramach Ścieżki SMART na opracowanie innowacji w postaci nowego produktu i usługi.
Dowiedz się więcej
Link Group

Link Group

Link Group zajmuje się outsourcingiem IT oraz rekrutacją na zlecenie firm zewnętrznych. W ramach działania 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację pomogliśmy firmie pozyskać środki na realizację projektu "Automatyzacja procesów obsługi kontraktów poprzez zastosowanie systemu cyfrowego (wykorzystującego Robotic Process Automation), zdolnego do samodzielnego rozliczenia kontraktu co przyspiesz i usprawni procesy u Wnioskodawcy, outsourcowanych pracowników i klientów Wnioskodawcy oraz pomoże uodpornić te organizacje na przyszłe kryzysy typu COVID19".
Dowiedz się więcej
Imarti Poland

Imarti Poland

Imarti Poland Sp. z o.o. Sp. k. to spółka prowadzącą działalność na terenie RP, specjalizująca się w sprzedaży produktów rolnych. Firma Imarti Poland zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc w pozyskaniu środków z dotacji. Przedsiębiorstwo wskazało na potrzebę postawienia linii produkcyjnej do oczyszczania ziarna siemienia lnianego.
Dowiedz się więcej
Albatros Golf

Albatros Golf

Albatros Golf to firma, która pracuje nad stworzeniem platformy cyfrowej specjalizującej się w spersonalizowanych treningach golfowych i zapobieganiu urazom. W ramach ubiegania się o dotację działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej firma Albatros Golf zgłosiła się do nas z prośbą o wsparcie przy rozliczaniu projektu pt. „Albatros Golf - wirtualny trener w postaci aplikacji mobilnej, wspieranej przez sztuczną inteligencję dla przyspieszenia i zwiększenia skuteczności treningu gry w golfa oraz unikania kontuzji sportowych”.
Dowiedz się więcej
Enerace

Enerace

Enerace oferuje usługi doradztwa w zakupach energii elektrycznej i gazu ziemnego poprzez świadczenie usług przy użyciu autorskiego systemu Enerace.online. Pomogliśmy firmie w pozyskaniu dotacji na wdrożenie innowacji procesowej w postaci udoskonalonego procesu obsługi klientów. Enerace skorzystało także z naszej usługi rozliczenia dotacji.
Dowiedz się więcej
SANTE

SANTE

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Firma należy do grona naszych stałych klientów. Wraz z Sante zastanowiliśmy się nad potrzebami firmy i możliwościami jakie daje konkurs Ścieżka SMART. Przedsiębiorstwo zdecydowało się na realizację modułu Wdrożenie innowacji oraz B+R.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji