Wyszukiwarka dotacji

Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie

O firmie

Drukarnia w Oficynie (https://www.dwo.com.pl/) to doświadczona drukarnia działająca od 1984 roku. Główną misją firmy jest zapewnienie profesjonalnej i błyskawicznej obsługi klientów. Drukarnia wyróżnia się na rynku dzięki najwyższej jakości usług oraz terminowości ich wykonania. Oferta obejmuje szeroki zakres produktów dla firm, takich jak wizytówki, katalogi, mapy, plakaty, papiery firmowe, pudełka ozdobne, koperty, segregatory, identyfikatory oraz różnego rodzaju gadżety reklamowe, np. notesy, ulotki, teczki, naklejki, torby papierowe i bloczki firmowe. Firma specjalizuje się również w drukowaniu eleganckich elementów ozdobnych, w tym dyplomów, certyfikatów, kart okolicznościowych, świątecznych, kalendarzy, zaproszeń i menu, które mogą być zdobione tłoczeniami, złoceniami, a także sztancowane w różnych kształtach. Drukarnia zapewnia szybką realizację materiałów konferencyjnych i szkoleniowych, oferując je w oprawach miękkich i twardych. Zakres oferty obejmuje także wyjątkowe foto-obrazy, tapety, foto-albumy, foto-kalendarze, banery oraz roll-upy. W drukarni można również zrealizować usługi skanowania, bindowania, termobindowania i wiele innych.

Zakres usług

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji

Dotacja

Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 (RPO WM 2014-2020), poddziałanie 3.3 Innowacje w MŚP.

Potrzeby

Drukarnia w Oficynie należy do grona naszych stałych klientów, z którym prowadzimy długofalową współpracę. Analizując aktualne nabory i branże z jakimi współpracujemy rekomendujemy naszym klientom ciekawe dotacje, które dają duże szanse na pozyskanie dofinansowania. Tak było też w przypadku Drukarni w Oficynie. Staramy się dogłębnie poznawać potrzeby naszych klientów i jesteśmy zaznajomieni z ich planami rozwojowym. Dzięki wcześniejszej współpracy wiedzieliśmy także w jakim kierunku Drukarnia w Oficynie chce się rozwijać. Po wcześniejszym zapoznaniu się z dotacją 3.3 Innowacje w MŚP uznaliśmy, że jest ona interesująca i stanowi idealną możliwość rozwoju dla Drukarni w Oficynie. Każdorazowo myślimy o naszych stałych klientach i informujemy ich o możliwościach pozyskania środków na rozwój ich działalności. Skontaktowaliśmy się więc z Drukarnią w Oficynie, a następnie przeanalizowaliśmy i omówiliśmy obecne i realne potrzeby firmy oraz najbliższe plany rozwojowe. Na tej podstawie zaproponowaliśmy firmie dotację 3.3 Innowacje w MŚP stanowiącą realną odpowiedź na zidentyfikowane potrzeby. Wraz z klientem przeszliśmy przez pełen proces przygotowania projektu, w tym opracowania budżetu i założeń projektu. Tworząc koncepcję firma zdecydowała się na projekt, który obejmował wprowadzenie metody druku wielkoformatowego UV w macie i błysku oraz w metodzie mieszanej, łączącej obie te technologie. Wdrożenie innowacyjnej metody druku wiązało się z zakupem i instalacją sprzętu umożliwiającego wykorzystanie danej technologii, który stanowił główną kategorię kosztów w budżecie. Kolejno prace obejmowały przygotowanie pełnej dokumentacji aplikacyjnej, tj. wniosku o dofinansowanie wraz z wymaganymi załącznikami. W pełni zaangażowani w prace projektowe, świadczyliśmy naszą specjalistyczną wiedzę podczas całego procesu ubiegania się o dotację wraz z późniejszym rozliczeniem projektu.

Efekty

Z naszym wsparciem Drukarnia w Oficynie pozyskała dofinansowanie na zakup i instalację wielofunkcyjnej maszyny drukującej, która umożliwia druk nowoczesną technologią UVgel. Dzięki poszerzeniu działalności o technologię UVgel firma wprowadziła do swojej oferty druki o najwyższej jakości, odpowiadające rynkowym standardom, co wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści dla klientów drukarni. Wdrożona innowacja pozwala nie tylko na druk z wykończeniem matowym lub błyszczącym, ale także na wykorzystanie metody druku mieszanego łączącego obie te technologie. Dzięki temu oferta staje się jeszcze bardziej wszechstronna i pozwala firmie sprostać różnorodnym potrzebom klientów. Technologia UV zawiera wiele zalet w postaci walorów jakościowych, wytrzymałościowych czy ekologicznych. Dzięki naszym usługom firma Drukarnia w Oficynie osiągnęła kolejny cel w stronę rozwoju swojej działalności i wzmacniania oferowania innowacyjnych usług.

Wartość projektu: 562 110,00 PLN

Wysokość dofinansowania: 365 600,00 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
SANTE

SANTE

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Sante pozyskać dofinansowanie na dywersyfikację produkcji w ramach, której Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy. Zapewniliśmy Sante stały rozwój, który przyczynił się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firmy.
Dowiedz się więcej
Storwork

Storwork

W ramach naszego Funduszu Venture Capital wspieramy osoby posiadające pomysł na innowacyjny biznes. Zobacz jak pomogliśmy spółce Storwork przejść od koncepcji do założenia firmy oferującej narzędzie do budowania aplikacji biznesowych.
Dowiedz się więcej
Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Choć naszą specjalnością są dotacje B+R oraz inwestycyjne, możemy się również pochwalić skutecznością w zarządzaniu projektami miękkimi finansowanymi z EFS. Przykład? Pozyskaliśmy dotacje dla Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie, a następnie wspieraliśmy Klienta w prawidłowym rozliczeniu dofinansowania. Poznaj szczegóły.
Dowiedz się więcej
Ivolve

Ivolve

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Ivolve pozyskać bon na innowacje, a następnie prawidłowo i skutecznie rozliczyć projekt, który polegał na zakupie usługi B+R służącej opracowaniu nowego projektu wzorniczego i wdrożeniu nowego produktu w postaci automatycznego dyspensera leków.
Dowiedz się więcej
drukuje.to

drukuje.to

Sprawdź jak pomogliśmy spółce drukuje.to pozyskać dotacje na cyfryzację firmy – opracowanie i wdrożenie innowacyjnej platformy internetowej przeznaczonej do realizacji usług poligraficznych.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Zobacz jak kompleksowo wspieraliśmy spółkę Plantway w pozyskaniu dotacji, a następnie w rozliczeniu projektu, którego rezultatem było uruchomienie nowej linii produkcyjnej żywności wegańskiej i wprowadzenie na rynek trzech rodzajów analogów mięsa.
Dowiedz się więcej
Grupa Producentów Klasa

Grupa Producentów Klasa

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Grupa Producentów „KLASA” pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy i uruchomienie pilotażowej linii produkcyjnej do liofilizacji owoców i ziół, a obecnie kompleksowo wspieramy ją w rozliczaniu dotacji przyznanej przez NCBR.
Dowiedz się więcej
znanylekarz.pl

znanylekarz.pl

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Znany Lekarz pozyskać dotacje na cyfryzację, która została wykorzystana na stworzenie i wdrożenie inteligentnego, dedykowanego systemu klasy B2B, automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi.
Dowiedz się więcej
Fabelo Sp. z o.o.

Fabelo Sp. z o.o.

Przy naszym wsparciu spółka Fabelo pozyskała dofinansowanie unijne na zakup usług doradczych dotyczących profesjonalnego procesu wzorniczego oraz środków trwałych niezbędnych do uruchomienia linii produkcyjnej obuwia specjalistycznego.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji