logo

POZYSKUJEMY FUNDUSZE UE

Nasze kompetencje, doświadczenie i wysoka jakość świadczonych usług pozwalają pomóc przedsiębiorcom bez względu na charakter ich działalności i wielkość.

lata na rynku

16 lat na rynku

pozyskane dotacje

Ponad 0,5 mld zł pozyskanych dotacji

skuteczność

91% skuteczności

Jak pracujemy

W małych zespołach, których członkowie to specjaliści z różnych dziedzin biznesu.

Małe zespoły

Małe zespoły
  • Interdyscyplinarne zespoły tworzone na potrzeby danego projektu
  • Profesjonalne i efektywne podejście od początku nawiązanej wsółpracy

Klient jako partner

Klient jako partner
  • Klient jest aktywnym członkiem zespołu
  • Potrzeby jego biznesu stanowią filar prowadzonych prac
  • Łatwość komunikacji i szybki czas reakcji stanowią wyznacznik jakości

Rekomendują nas

"W wyniku przeprowadzonej analizy i modelowania procesów otrzymaliśmy raporty zawierające analizę działalności firmy oraz propozycje działań zmierzających do obniżenia kosztów i uporządkowania głównych procesów realizowanych w firmie. Pozwoliło to na przygotowanie firmy do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań pozwalających na poprawę organizacyjną działalności. Eksperci firmy Sekwencja Sp. z o.o. podczas wykonywanej wykazali się zaangażowaniem oraz wiedzą z zakresu prowadzonej przez nas działalności."

Mirosław Musiał
Dyrektor Operacyjny

„Sekwencja w sposób profesjonalny przygotowała dokumentację aplikacyjną, jak również odpowiednio zarządzała całym projektem, aż do końcowego rozliczenia (…). Firma Sekwencja wykazała się profesjonalizmem oraz dużą wiedzą merytoryczną (…). Kompleksowa usługa (…) pozwoliła nam nie tylko na dobre przygotowanie projektu i otrzymanie dotacji, ale również na przeprowadzenie projektu zgodnie z wszystkimi procedurami i wytycznymi (…).”

Wojciech Kowalski
Partner

„Wobec ciągle rosnącej konkurencji na rynku, podjęliśmy decyzję o pozyskaniu wsparcia na nowe inwestycje poprzez dotacje unijne. Nasze plany zostały zrealizowane dzięki współpracy z profesjonalną firmą doradczą SEKWENCJA Sp. z o.o. Consulting Sp.k. (…) firma SEKWENCJA jest profesjonalnym, rzetelnym i przede wszystkim godnym polecenia wykonawcą usług doradczych w ramach pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich.”

Wojciech Śmiechowski
Prezes Zarządu

"Pracownicy firmy Sekwencja charakteryzują się profesjonalnym podejściem, zorientowanym na klienta, jak najlepsze poznanie jego potrzeb i znalezienie jak najodpowiedniejszego rozwiązania. Wykonana przez firmę Sekwencja analiza niemieckiego rynku portali oceniających lekarzy została wykonana rzetelnie i dostarczyła nam wielu przydatnych informacji (...). Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Sekwencja jako solidnego partnera, dotrzymującego terminów, na którym można polegać i z którym można budować długotrwałą współpracę"

Mariusz Gralewski
Prezes Zarządu

"Firma Fluentbe Sp. z o. o. zaświadcza, że firma Sekwencja wykonała prace polegające na opracowaniu wniosku o dofinasowanie projektu: Działanie 1.2 Działalność badawczo - rozwojowa przedsiębiorstw. (...) wniosek został oceniony pozytywnie, co doprowadziło do uzyskania przez firmę Fluentbe Sp. z o. o. dofinansowania na prace badawczo- rozwojowe. Tym samym rekomendujemy firmę Sekwencja jako poważnego partnera biznesowego, a także jako doświadczoną i profesjonalną firmę wspomagającą firmy w pozyskiwaniu środków z Funduszy Europejskich."

Jacek Perkowski
Prezes Zarządu

… i setki innych, zadowolonych klientów.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chciałbyś z nami współpracować?
Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pracujemy w godz. 09.00 - 17.00

numer telefonu

(+48) 22 173 50 00