Wyszukiwarka dotacji

znanylekarz.pl

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Znany Lekarz pozyskać dotacje na cyfryzację, która została wykorzystana na stworzenie i wdrożenie inteligentnego, dedykowanego systemu klasy B2B, automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi.

znanylekarz.pl

O firmie

Znany Lekarz przeszedł drogę od małej, lokalnej firmy do giganta branży e-usług. Dzisiaj jest wiodącą globalną platformą rezerwacji usług opieki zdrowotnej stanowiącą część grupy DocPlanner. Dysponuje bazą ponad 2 mln lekarzy i placówek medycznych, posiada 60 mln unikalnych użytkowników (pacjentów). Miesięcznie za pośrednictwem platformy dokonywanych jest ok. 5 mln rezerwacji. Firma została założona w 2010 r., aktualnie jest obecna w kilkudziesięciu krajach, w większości z nich jest liderem usług medycznych online.

Zakres usług

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji

Dotacja

POIG 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Potrzeby

Przedmiotem zainteresowania spółki Znany Lekarz były dotacje na cyfryzację, które to środki firma chciała przeznaczyć na sfinansowanie zakupu usług doradczych oraz informatycznych w celu stworzenia innowacyjnego systemu B2B automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi. Nowa platforma miała zautomatyzować procesy: zbierania, przechowywania i przetwarzania danych o pacjentach oraz stawiania wstępnej diagnozy w oparciu o podobne przypadki sklasyfikowane przez system.

Efekty

Przygotowaliśmy dla spółki kompleksowy biznesplan oraz pozostałą dokumentację aplikacyjną. Projekt spotkał się z pozytywną oceną Ekspertów i został wybrany do dofinansowania. Firma otrzymała ponad milion złotych na stworzenie i wdrożenie inteligentnego, dedykowanego systemu klasy B2B, automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi. W momencie zgłoszenia się do nas spółka miała status małej firmy. Pozyskanie dofinansowania stanowiło ważny krok w historii firmy. Inwestycje, które zostały sfinansowane z dotacji nadały firmie rozpędu, a dynamiczny rozwój w kolejnych latach sprawił, że stała się ona liderem rynku usług medycznych online i pierwszym polskim startupem w gronie jednorożców tj. innowacyjnych firm technologicznych, których wartość wyceniana jest na ponad 1 mld dolarów.

Wartość projektu: 2 400 000 PLN

Wysokość dofinansowania: 1 020 000 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie - DWO to doświadczona drukarnia działająca od 1984 roku. Główną misją firmy jest zapewnienie profesjonalnej i błyskawicznej obsługi klientów. Sprawdź jakie wsparcie otrzymała od nas firma, dzięki któremu pozyskała dotację na projekt obejmujący wdrożenie innowacyjnej technologii druku wielkoformatowego UV z możliwością wykończenia wydruku z powierzchnią matową, błyszczącą lub łączącą obie opcje.
Dowiedz się więcej
SANTE

SANTE

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Sante pozyskać dofinansowanie na dywersyfikację produkcji w ramach, której Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy. Zapewniliśmy Sante stały rozwój, który przyczynił się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firmy.
Dowiedz się więcej
Storwork

Storwork

W ramach naszego Funduszu Venture Capital wspieramy osoby posiadające pomysł na innowacyjny biznes. Zobacz jak pomogliśmy spółce Storwork przejść od koncepcji do założenia firmy oferującej narzędzie do budowania aplikacji biznesowych.
Dowiedz się więcej
Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Choć naszą specjalnością są dotacje B+R oraz inwestycyjne, możemy się również pochwalić skutecznością w zarządzaniu projektami miękkimi finansowanymi z EFS. Przykład? Pozyskaliśmy dotacje dla Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie, a następnie wspieraliśmy Klienta w prawidłowym rozliczeniu dofinansowania. Poznaj szczegóły.
Dowiedz się więcej
Ivolve

Ivolve

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Ivolve pozyskać bon na innowacje, a następnie prawidłowo i skutecznie rozliczyć projekt, który polegał na zakupie usługi B+R służącej opracowaniu nowego projektu wzorniczego i wdrożeniu nowego produktu w postaci automatycznego dyspensera leków.
Dowiedz się więcej
drukuje.to

drukuje.to

Sprawdź jak pomogliśmy spółce drukuje.to pozyskać dotacje na cyfryzację firmy – opracowanie i wdrożenie innowacyjnej platformy internetowej przeznaczonej do realizacji usług poligraficznych.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Zobacz jak kompleksowo wspieraliśmy spółkę Plantway w pozyskaniu dotacji, a następnie w rozliczeniu projektu, którego rezultatem było uruchomienie nowej linii produkcyjnej żywności wegańskiej i wprowadzenie na rynek trzech rodzajów analogów mięsa.
Dowiedz się więcej
Grupa Producentów Klasa

Grupa Producentów Klasa

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Grupa Producentów „KLASA” pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy i uruchomienie pilotażowej linii produkcyjnej do liofilizacji owoców i ziół, a obecnie kompleksowo wspieramy ją w rozliczaniu dotacji przyznanej przez NCBR.
Dowiedz się więcej
Fabelo Sp. z o.o.

Fabelo Sp. z o.o.

Przy naszym wsparciu spółka Fabelo pozyskała dofinansowanie unijne na zakup usług doradczych dotyczących profesjonalnego procesu wzorniczego oraz środków trwałych niezbędnych do uruchomienia linii produkcyjnej obuwia specjalistycznego.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji