Wyszukiwarka dotacji

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Nowa Szkoła pozyskać dotacje dla firm na zakup profesjonalnych usług doradczych oraz sfinansowanie inwestycji w infrastrukturę IT i oprogramowanie.

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

O firmie

Nowa Szkoła Sp. z o.o. to firma, która od ponad 20 lat z powodzeniem działa na rynku mebli szkolnych i przedszkolnych odpowiadając na specjalne potrzeby edukacyjne najmłodszych. W ofercie, poza meblami, ma różnego rodzaju pomoce dydaktyczne, materiały i zabawki edukacyjne, a także sprzęt rehabilitacyjny i sportowy. Produkty sygnowane logiem Nowej Szkoły stanowią gwarancję bezpieczeństwa i jakości. Firma zaopatruje placówki edukacyjne i opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły) oraz ośrodki rehabilitacyjne w Polsce i za granicą.

Zakres usług

Pozyskiwanie dotacji

Dotacja

RPO Woj. Łódzkiego 2.1 Otoczenie biznesu/ 2.1.2 Profesjonalizacja usług biznesowych

Potrzeby

Potrzeby spółki Nowa Szkoła koncentrowały się wokół usprawnienia infrastruktury informatycznej oraz optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych w obszarze produkcji. Odpowiadając na zasygnalizowane potrzeby nasi Eksperci dobrali działanie umożliwiające sfinansowanie zarówno kosztów inwestycji w sprzęt i oprogramowanie, jak i zakup specjalistycznych usług doradczych.

Efekty

Nasze wsparcie dla spółki Nowa Szkoła obejmowało przede wszystkim: pogłębioną analizę potrzeb przedsiębiorstwa, dobór odpowiedniego konkursu, doradztwo w zakresie wyboru wykonawcy usług zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej. Spółka Nowa Szkoła mogła również liczyć na asystę na etapie oceny wniosku oraz podpisania umowy z Instytucją Pośredniczącą. Przyznane dofinansowanie wyniosło blisko 0,5 mln zł, co pozwoliło firmie sfinansować zakup specjalistycznych usług doradczych tj. konsultingu informatycznego oraz analizy technicznej i funkcjonalnej systemów IT, a następnie koszty sprzętu i oprogramowania o parametrach zidentyfikowanych w toku świadczenia tych usług. W perspektywie długofalowej realizacja projektu przyczyniła się do zwiększenia wydajności produkcji i konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Wartość projektu: 1 043 655 PLN

Wysokość dofinansowania: 491 425 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie

Drukarnia w Oficynie - DWO to doświadczona drukarnia działająca od 1984 roku. Główną misją firmy jest zapewnienie profesjonalnej i błyskawicznej obsługi klientów. Sprawdź jakie wsparcie otrzymała od nas firma, dzięki któremu pozyskała dotację na projekt obejmujący wdrożenie innowacyjnej technologii druku wielkoformatowego UV z możliwością wykończenia wydruku z powierzchnią matową, błyszczącą lub łączącą obie opcje.
Dowiedz się więcej
SANTE

SANTE

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Sante pozyskać dofinansowanie na dywersyfikację produkcji w ramach, której Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy. Zapewniliśmy Sante stały rozwój, który przyczynił się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firmy.
Dowiedz się więcej
Storwork

Storwork

W ramach naszego Funduszu Venture Capital wspieramy osoby posiadające pomysł na innowacyjny biznes. Zobacz jak pomogliśmy spółce Storwork przejść od koncepcji do założenia firmy oferującej narzędzie do budowania aplikacji biznesowych.
Dowiedz się więcej
Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Choć naszą specjalnością są dotacje B+R oraz inwestycyjne, możemy się również pochwalić skutecznością w zarządzaniu projektami miękkimi finansowanymi z EFS. Przykład? Pozyskaliśmy dotacje dla Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie, a następnie wspieraliśmy Klienta w prawidłowym rozliczeniu dofinansowania. Poznaj szczegóły.
Dowiedz się więcej
Ivolve

Ivolve

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Ivolve pozyskać bon na innowacje, a następnie prawidłowo i skutecznie rozliczyć projekt, który polegał na zakupie usługi B+R służącej opracowaniu nowego projektu wzorniczego i wdrożeniu nowego produktu w postaci automatycznego dyspensera leków.
Dowiedz się więcej
drukuje.to

drukuje.to

Sprawdź jak pomogliśmy spółce drukuje.to pozyskać dotacje na cyfryzację firmy – opracowanie i wdrożenie innowacyjnej platformy internetowej przeznaczonej do realizacji usług poligraficznych.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Zobacz jak kompleksowo wspieraliśmy spółkę Plantway w pozyskaniu dotacji, a następnie w rozliczeniu projektu, którego rezultatem było uruchomienie nowej linii produkcyjnej żywności wegańskiej i wprowadzenie na rynek trzech rodzajów analogów mięsa.
Dowiedz się więcej
Grupa Producentów Klasa

Grupa Producentów Klasa

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Grupa Producentów „KLASA” pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy i uruchomienie pilotażowej linii produkcyjnej do liofilizacji owoców i ziół, a obecnie kompleksowo wspieramy ją w rozliczaniu dotacji przyznanej przez NCBR.
Dowiedz się więcej
znanylekarz.pl

znanylekarz.pl

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Znany Lekarz pozyskać dotacje na cyfryzację, która została wykorzystana na stworzenie i wdrożenie inteligentnego, dedykowanego systemu klasy B2B, automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi.
Dowiedz się więcej
Fabelo Sp. z o.o.

Fabelo Sp. z o.o.

Przy naszym wsparciu spółka Fabelo pozyskała dofinansowanie unijne na zakup usług doradczych dotyczących profesjonalnego procesu wzorniczego oraz środków trwałych niezbędnych do uruchomienia linii produkcyjnej obuwia specjalistycznego.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji