Wyszukiwarka dotacji

Grupa Producentów Klasa

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Grupa Producentów „KLASA” pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy i uruchomienie pilotażowej linii produkcyjnej do liofilizacji owoców i ziół, a obecnie kompleksowo wspieramy ją w rozliczaniu dotacji przyznanej przez NCBR.

Grupa Producentów Klasa

O firmie

Grupa Producentów Klasa jest zakładem przetwórstwa owocowego zlokalizowanym w województwie lubelskim. Firma istnieje na rynku od 2008 r. Posiada w ofercie produkty świeże, mrożone, konwencjonalne, z certyfikatem Global Gap, dla potrzeb przemysłu przetwórczego. Spółka zaopatruje firmy dystrybucyjne, hurtownie, sieci handlowe, firmy cateringowe oraz przetwórnie.

Zakres usług

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji

Dotacja

POIR 1.1 Projekty B+R Przedsiębiorstw/ 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa „Szybka Ścieżka”

Potrzeby

Spółka GP Klasa nieustannie bada potrzeby rynku spożywczego i stara się na nie odpowiadać m.in. podnosząc jakość oferowanych produktów. Dla realizacji tego celu firma prowadzi działalność B+R oraz współpracuje z jednostkami naukowymi. Potrzeby spółki dotyczyły w pierwszej kolejności pozyskania dofinansowania na prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, a następnie wsparcia w prawidłowym rozliczeniu otrzymanej dotacji.

Efekty

Przy zaangażowaniu naszego zespołu GP Klasa otrzymała dofinansowanie z NCBR na opracowanie innowacyjnej technologii liofilizacji i uruchomienie pilotażowej linii produkcyjnej. Obecnie wspieramy firmę w rozliczaniu projektu, co w szczególności obejmuje pomoc w przygotowywaniu wniosków o płatność stanowiących podstawę wypłaty dofinansowania, doradztwo w zakresie realizacji zamówień w projekcie i prowadzenia dokumentacji projektowej, nadzór merytoryczny i finansowy nad realizacją projektu.

Wartość projektu: 25 051 423,09 PLN

Wysokość dofinansowania: 13 629 162,88 PLN

Zapytaj eksperta
Podobne wpisy
SANTE

SANTE

Sprawdź jak pomogliśmy firmie Sante pozyskać dofinansowanie na dywersyfikację produkcji w ramach, której Sante zdobyło środki na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji filigranoli oraz ulepszonych produktów crunchy. Zapewniliśmy Sante stały rozwój, który przyczynił się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firmy.
Dowiedz się więcej
Storwork

Storwork

W ramach naszego Funduszu Venture Capital wspieramy osoby posiadające pomysł na innowacyjny biznes. Zobacz jak pomogliśmy spółce Storwork przejść od koncepcji do założenia firmy oferującej narzędzie do budowania aplikacji biznesowych.
Dowiedz się więcej
Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Przedszkole Miejskie nr 3 w Piastowie

Choć naszą specjalnością są dotacje B+R oraz inwestycyjne, możemy się również pochwalić skutecznością w zarządzaniu projektami miękkimi finansowanymi z EFS. Przykład? Pozyskaliśmy dotacje dla Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie, a następnie wspieraliśmy Klienta w prawidłowym rozliczeniu dofinansowania. Poznaj szczegóły.
Dowiedz się więcej
Ivolve

Ivolve

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Ivolve pozyskać bon na innowacje, a następnie prawidłowo i skutecznie rozliczyć projekt, który polegał na zakupie usługi B+R służącej opracowaniu nowego projektu wzorniczego i wdrożeniu nowego produktu w postaci automatycznego dyspensera leków.
Dowiedz się więcej
drukuje.to

drukuje.to

Sprawdź jak pomogliśmy spółce drukuje.to pozyskać dotacje na cyfryzację firmy – opracowanie i wdrożenie innowacyjnej platformy internetowej przeznaczonej do realizacji usług poligraficznych.
Dowiedz się więcej
Plantway

Plantway

Zobacz jak kompleksowo wspieraliśmy spółkę Plantway w pozyskaniu dotacji, a następnie w rozliczeniu projektu, którego rezultatem było uruchomienie nowej linii produkcyjnej żywności wegańskiej i wprowadzenie na rynek trzech rodzajów analogów mięsa.
Dowiedz się więcej
znanylekarz.pl

znanylekarz.pl

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Znany Lekarz pozyskać dotacje na cyfryzację, która została wykorzystana na stworzenie i wdrożenie inteligentnego, dedykowanego systemu klasy B2B, automatyzującego procesy zachodzące między firmą, a jej partnerami biznesowymi.
Dowiedz się więcej
Fabelo Sp. z o.o.

Fabelo Sp. z o.o.

Przy naszym wsparciu spółka Fabelo pozyskała dofinansowanie unijne na zakup usług doradczych dotyczących profesjonalnego procesu wzorniczego oraz środków trwałych niezbędnych do uruchomienia linii produkcyjnej obuwia specjalistycznego.
Dowiedz się więcej
Witpol Sp. z o.o.

Witpol Sp. z o.o.

Sprawdź jak pomogliśmy spółce Witpol pozyskać fundusze unijne na wdrożenie wyników prac B+R w postaci przeprowadzenia prac budowlanych oraz zakupu linii technologicznej do produkcji innowacyjnych napojów roślinnych.
Dowiedz się więcej
Zapisz się do naszego
newslettera dotacji