Eksport

Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP - FE dla Śląskiego (1.10)

Celem działania jest wzmocnienie procesów internacjonalizacji MŚP funkcjonujących na terenie województwa śląskiego. Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z konkretnych usług świadczonych przez wykwalifikowanych doradców oraz sięgnąć po bony eksportowe.
Poznaj szczegóły
Lokalizacja
Maksymalne dofinansowanie
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Program operacyjny
Terminy dotacji
Ogłoszenie dotacji
Start składania wniosków
Koniec składania wniosków

Celem działania jest wzmocnienie procesów internacjonalizacji MŚP funkcjonujących na terenie województwa śląskiego.

Dla kogo?

O dofinansowanie będą mogli się ubiegać przedsiębiorcy należący do sektora MŚP.

Na co będzie można przeznaczyć dofinansowanie?

Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z konkretnych usług świadczonych przez wykwalifikowanych doradców, w tym z usług pozwalających na opracowanie modelu internacjonalizacji, z oferty spotkań informacyjnych czy warsztatów eksportowych. Dofinansować będzie można również uczestnictwo w targach branżowych, targach zagranicznych lub krajowych o charakterze międzynarodowym i w misjach gospodarczych. Przedsiębiorcy będą mogli sięgnąć po bony eksportowe, które będą mogły zostać wykorzystane na potrzeby internacjonalizacji działalności przedsiębiorstwa.

Na jakie dofinansowanie można liczyć?

Wsparcie będzie udzielane w formie pomocy de minimis, co oznacza wysoką intensywność pomocy. Max. poziom dofinansowania w projekcie wynosi 85%.

Kiedy start naboru?

Termin uruchomienia naboru nie jest jeszcze znany. Aktualnie wybierane są Instytucje Otoczenia Biznesu, które będą udzielać bonów eksportowych. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Zapytaj eksperta
Podobne dotacje

Ścieżka SMART (FENG 1.1)

Nabór do 30.06.2023
Pozostało 22 dni
Wielkość dotacji
uzależnione od modułów wybranych do realizacji
Ścieżka SMART to jedna z najatrakcyjniejszych dotacji na lata 2021-2027 i szansa na dofinansowanie kompleksowych projektów inwestycyjnych. Ścieżka SMART to działanie dostępne w ramach programu operacyjnego Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). W ramach tej dotacji przedsiębiorcy mogą realizować projekty modułowe i finansować wiele kategorii kosztów.
Dowiedz się więcej

Internacjonalizacja oraz kompleksowe wsparcie promocji oferty MŚP – Lubelskie MŚP na rynkach zagranicznych – FE dla Lubelskiego (2.7)

Nabór do 21.08.2023
Pozostało 74 dni
Wielkość dotacji
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Konkurs obejmuje kompleksowe wsparcie promocji oferty MŚP oraz ich internacjonalizację, w powiązaniu z celami zidentyfikowanymi w strategii inteligentnej specjalizacji. Interwencją konkursu są działania skierowane bezpośrednio do MŚP w zakresie udziału w targach, wystawach i misjach gospodarczych.
Dowiedz się więcej

Promocja marki innowacyjnych MŚP (FENG 2.25)

Nabór do 30.11.2023
Pozostało 175 dni
Wielkość dotacji
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Instrument skierowany jest do polskich przedsiębiorstw posiadających potencjał eksportowy na rynkach międzynarodowych, których celem jest budowanie wizerunku Polski jako kraju nowoczesnego i konkurencyjnego na rynkach globalnych.
Dowiedz się więcej

Pomorski Broker Eksportowy – Wsparcie przedsiębiorców – FE dla Pomorskiego (CS 1 iii)

Nabór do
Termin jeszcze nieznany
Wielkość dotacji
zostanie określone w dokumentacji konkursowej
Konkurs obejmuje wsparcie na aktywność eksportową przedsiębiorstw MŚP z województwa Pomorskiego. Wsparcie będą mogły uzyskać firmy nastawione na rozpoczęcie działań eksportowych, ich rozwój oraz zdobycie nowych rynków.
Dowiedz się więcej
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość
Zadzwoń do nas
Napisz do nas