logo

WE ACQUIRE EU FUNDS

Our competence, experience and high quality of our services allow us to help entrepreneurs regardless of the nature of their activities and size.

lata na rynku

16 years on the market

pozyskane dotacje

Over PLN 0.5 billion of acquired grants

skuteczność

91% efficiency

How we work

In small teams whose members are specialists in various fields of business

Small teams

Małe zespoły
  • Interdisciplinary teams created for the needs of a given project
  • Professional and efficient approach from the start of an established cooperation

Client as a partner

Klient jako partner
  • The client is an active member of the team
  • The needs of the business are the backbone of the work conducted
  • Easy communication and fast delivery of the service are an indicator of quality

Testimonials

"W wyniku przeprowadzonej analizy i modelowania procesów otrzymaliśmy raporty zawierające analizę działalności firmy oraz propozycje działań zmierzających do obniżenia kosztów i uporządkowania głównych procesów realizowanych w firmie. Pozwoliło to na przygotowanie firmy do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań pozwalających na poprawę organizacyjną działalności. Eksperci firmy Sekwencja Sp. z o.o. podczas wykonywanej wykazali się zaangażowaniem oraz wiedzą z zakresu prowadzonej przez nas działalności."

Mirosław Musiał
Dyrektor Operacyjny

„Sekwencja w sposób profesjonalny przygotowała dokumentację aplikacyjną, jak również odpowiednio zarządzała całym projektem, aż do końcowego rozliczenia (…). Firma Sekwencja wykazała się profesjonalizmem oraz dużą wiedzą merytoryczną (…). Kompleksowa usługa (…) pozwoliła nam nie tylko na dobre przygotowanie projektu i otrzymanie dotacji, ale również na przeprowadzenie projektu zgodnie z wszystkimi procedurami i wytycznymi (…).”

Wojciech Kowalski
Partner

„Wobec ciągle rosnącej konkurencji na rynku, podjęliśmy decyzję o pozyskaniu wsparcia na nowe inwestycje poprzez dotacje unijne. Nasze plany zostały zrealizowane dzięki współpracy z profesjonalną firmą doradczą SEKWENCJA Sp. z o.o. Consulting Sp.k. (…) firma SEKWENCJA jest profesjonalnym, rzetelnym i przede wszystkim godnym polecenia wykonawcą usług doradczych w ramach pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich.”

Wojciech Śmiechowski
Prezes Zarządu

"Pracownicy firmy Sekwencja charakteryzują się profesjonalnym podejściem, zorientowanym na klienta, jak najlepsze poznanie jego potrzeb i znalezienie jak najodpowiedniejszego rozwiązania. Wykonana przez firmę Sekwencja analiza niemieckiego rynku portali oceniających lekarzy została wykonana rzetelnie i dostarczyła nam wielu przydatnych informacji (...). Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Sekwencja jako solidnego partnera, dotrzymującego terminów, na którym można polegać i z którym można budować długotrwałą współpracę"

Mariusz Gralewski
Prezes Zarządu

"Firma Fluentbe Sp. z o. o. zaświadcza, że firma Sekwencja wykonała prace polegające na opracowaniu wniosku o dofinasowanie projektu: Działanie 1.2 Działalność badawczo - rozwojowa przedsiębiorstw. (...) wniosek został oceniony pozytywnie, co doprowadziło do uzyskania przez firmę Fluentbe Sp. z o. o. dofinansowania na prace badawczo- rozwojowe. Tym samym rekomendujemy firmę Sekwencja jako poważnego partnera biznesowego, a także jako doświadczoną i profesjonalną firmę wspomagającą firmy w pozyskiwaniu środków z Funduszy Europejskich."

Jacek Perkowski
Prezes Zarządu

… and hundreds of other satisfied clients.

Contact us

Are you interested in our offer or would like to work with us?
We are happy to dispel any doubts. We work 9am to 5pm.

numer telefonu

(+48) 22 173 50 00